שילוב מכשיר מיני בר במטבח

מיני בר

מיני בר במטבח פותר לנו שתי בעיות- אחת חמה ושנייה קרה. הוא מייתר את הצורך להרתיח מים לקפה או לקרר אותם כדי לשתות אותם צוננים. המיני בר הוא מכשיר נגיש וזמין בכל רגע נתון למי שרוצים ללגום מים קרים או להכין כוס משקה חם.

מיני בר לבית איכותי, בטיחותי ומעוצב מאפשר ליהנות ממקים מזוקקים, טהורים. גם בכך מושגות שתי מטרות בעת ובמכשיר אחד: הוא מאפשר ליהנות ממים נטלי אבנית, חיידקים ומזהמים פוטנציאליים שונים, התורמים לשימור איכותו ועמידותו של המכשיר לאורך זמן.

מכשיר מיני בר איכותי משלב בתוכו יתרונות רבים: הוא מיוצר על פי טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת זיקוק המים וטיהורם; הוא תורם לחיסכון במים ובתוך כך, כמובן, לחיסכון בכסף; השימוש בו קל ונוח; הוא בטיחותי לחלוטין; מחירו אטרקטיבי.

גם מי שאינם מבינים את משמעות המושג – אוסמוזה הפוכה, אשר באמצעותה מטוהרים במים במכשיר המיני בר, ודאי ייהנו מאיכותם הצלולה. לקוחות רבים נהנים מהם זה מכבר.

מים נדרשים להכנת מאכלים רבים. נגישות המכשיר וזמינותו מאפשרת להשתמש בהם ככל שנדרשים ללא כל קושי. על מנת לשכלל ולייעל את השימוש בהם וגם כדי להקל על עצמנו- ניתן להשיג מכשיר מיני בר בדגמים משוכללים במיוחד הכוללים כפתור להרחתה מלאה של המים, ברז למזיגת מי סודה מוגזים, להפעיל את המכשיר במה שמכונה 'מצב חיסכון', אפשרות לשלוט על טמפרטורת המים ולשמור את ההגדרות של המכשיר.

בר שולחני או עומד

על פי גודל המטבח או העדפת בעלי הבית ניתן לבחור במתקן שולחני, קטן, הניצב על השיש או, לחלופין, בבר גדול יותר, שניצב על הרצפה.  חשוב לציין, כי כל אחד מסוגי המכשירים ניתן לרכישה או להשכרה.

על מנת להסיר כל ספק: מכשיר מיני בר מוצע על ידי חברה המייצרת ומשווקת את כל מתקני המים בכפוף לתנאי בטיחות ואיכות מחייבים ומחמירים ביותר, הן של ארגון FDA האמריקני והן על ידי מכון התקנים הישראלי.

שירות מקצועי זמין

אף שלא אמורה להיווצר כל בעיה בתפעול (הפשוט) של המכשיר, מי מהלקוחות אשר ייתקלו בבעיות כל שהן שקשורות למכשיר יוכלו ליצור קשר מיידי עם נציג שירות של החברה, אשר ייתן להם מענה לשביעות רצונם ובמידה  שיידרש יגיע לבדיקת המכשיר ואם צריך, כמובן, לתיקונו.

היות שמדובר במכשיר שימושי וגלוי לעין- ניתן להשיגו במבחר צבעים, וכך לשלב אותו בעיצוב הכללי של המטבח.

מיני בר נותן מענה מצוין למי שרגישים מאוד לטעמי לוואי, אשר מים הנמצאים בקנקני פלסטיק במקרר עלולים לספוח אותם מעצם הימצאם בסמיכות למוצרי מזון שונים. המים המשובחים שמייצר מתקן מיני בר לא רק מזוקקים, מטוהרים וצלולים אלא נטולי כל טעם לוואי.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *