נגרות למטבח פרקטי ומעוצב

חווית השימוש שלכם במטבח מושפעת במידה רבה מהארונות ופתרונות האחסון הקיימים במקום. מכיוון שכך בשלב תכנון המטבח חשוב להשקיע בתכנון נכון ובעבודה איכותית ויפה. זו הדרך שלכם להיות מרוצים מהמטבח.

עיצוב מטבח

תכנון נכון – מהם הצרכים שלכם?

כדי לתכנן נכון את המטבח חשוב מאוד כי תחשבו על הצרכים ועל הרגלי המטבח שלכם. אין דומה מטבח של משפחה אחת למטבח של השכנים… כל אחד מנהל את המטבח שלו בצורה אחרת ולכל אחד צרכים משלו. זו הסיבה שעליכם לחשוב היטב מה בדיוק אתם צריכים.

אילו מוצרים ומצרכים אתם עתידים לאחסן במטבח, אילו משטחי עבודה יתאימו לפעולות שלכם וכן הלאה. בהתאם לרשימות שאתם תערכו אפשר יהיה להתקדם הלאה עם תכנון נכון של מטבח מותאם אישית לכם.

פנייה אל נגר מומחה

כדי להוציא את התוכניות שלכם מן הכוח אל הפועל חשוב לכם לפנות אל נגר בעל מומחיות בתחום ייצור מטבחים. הלה יוכל לעיין בתוכניות שלכם ולבחון את הצרכים אל מול השטח שעומד לרשותכם. כמובן שחוות הדעת המקצועית שלו תוכל לכוון אתכם ולעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה שלכם.

פתרונות ופטנטים

המטבח הוא אזור פעיל ושוקק חיים בכל בית. מסיבה זו חשוב מאוד שהוא יציע את הפתרונות הנדרשים בנוחות מקסימלית. יש כיום מגוון פטנטים ושיטות מתקדמות שנועדו להציע פתרונות לצרכים שונים. לדוגמה – ניצול הפינה.

בכל מטבח בו יש פינה נוצר אתגר שקשור לניצול הפינה. כיצד אפשר יהיה לאחסן בו מקסימום מוצרים בנוחות? יש מגרות מיוחדות וכן אפשרויות פתיחה שונות שנועדו להקל על הגישה למקום. כמו כן עבור אחסון של כלים גדולים כמו מיקסר, מעבד מזון וכן הלאה מתאים יהיה לבנות ארון תריס. מדובר בארון שעומד על השיש ומאפשר לעשות שימוש מועיל בלי טרחה רבה.

העיצוב המושלם

כדי להשיג תוצאה מקסימלית חשוב להתאים את ארונות המטבח לכל יתר הפריטים במקום. זה אומר שצבע הארונות ישתלב עם צבע השיש, עם חיפויי הקיר וכן הקרמיקות. מסיבה זו מתאים מאוד לרצף את המטבח בשיש. כי ריצוף שיש לבית או למשרד הוא ריצוף בעל מראה מיוחד, הוא נאה ופרקטי.

פנו אל נגר מומחה בתחום המטבחים, הוא זה שיוכל לענות על הצורך שלכם ולספק מענה מושלם!