מטבח מושלם בהתאמה אישית

נגרות

אנשים רבים אינם יודעים מהו ההבדל בין מטבח בהתאמה אישית לבין מטבח המוצע ללקוח מתוך קטלוג של קולקציה קיימת. במאמר זה נסביר מה ההבדל בין השניים ומדוע כל כך הרבה אנשים מעדיפים לשלם קצת יותר וליהנות ממטבח שמעוצב ומיוצר בהזמנה אישית על ידי נגר מנוסה בתחום.

מהו מטבח בהתאמה אישית?

מטבח בהתאמה אישית הוא מטבח שנבנה בהתאמה מושלמת לצרכים הנקודתיים של המזמינים אותו ואורח חייהם. התכנון והייצור של המטבח מתבצעים על ידי נגר שמומחה בתחום עיצוב מטבחים ויכול להבטיח ללקוחותיו את אותה תוצאה מושלמת של המטבח בו הם מעוניינים. בניגוד אל בחירת מטבח קיים מתוך קטלוג, תהליך התכנון והייצור של מטבח בהתאמה אישית יכלול אפיון מפורט ומוקפד של המטבח, פגישה עם הלקוח וזאת על מנת להבין מהן דרישותיו ורצונותיו, הגעה אל אתר הלקוח (בית הלקוח או בית העסק של הלקוח) על מנת לבחון את חלל המטבח, הקפדה על הנדסת אנוש נכונה, שימוש בחומרים איכותיים, תכנון נכון של מקומות אחסון במטבח, ניצול נכון של השטח במטבח והתאמה סגנונית של המטבח בהתאם לבקשתו של הלקוח. בשורה התחתונה ניתן לומר שמטרת השכרתו של נגר המנוסה בתחום ייצור ועיצוטב מטבחים היא ייצור מטבח שיתאים באופן המושלם ביותר ללקוח ונתוני חלל המטבח בביתו.

מטבח בהזמנה אישית – התהליך

פגישה עם הלקוח תמיד תהיה הצעד הראשון בתהליך בניית המטבח. במהלך הפגישה עם הלקוח הנגר ירשום לעצמו מה הם צרכי הלקוחות שלו, מה הדרישות שלהם, מהו סגנון המטבח בו הם מעוניינים (דבר שיכלול גם בחירת כיור למטבח וברזים), האם יש חומר גלם מסויים אותו הם מעדיפים. בנוסף, הוא ירשום לעצמו נתונים בכל הקשור אל גודל המטבח, המיקום שלו ביחס לשאר חללי הבית, העיצוב הדרוש, והתקציב של הלקוח לפרוייקט זה. בהתאם לכל אלו איש הוא יתכנן את הסקיצה הראשונית של המטבח ויציג אותה בפני הלקוח. באם הלקוח יאשר את התכנון, הנגר יתחיל בתהליך ייצור והרכבת המטבח.

לסיכום, מטבח בהתאמה אישית הוא מטבח אותו מתכננים ומייצרים פעם אחת ובאופן מושלם עבור חלל ספציפי של מטבח. הייצור תמיד יעשה בהתאמה מלאה לדרישותיו של הלקוח ונתוני חלל המטבח.  הזמנה של מטבח בהתאמה אישית מנגר מומחה המנוסה בתכנון וייצור מטבחים זה שנים מצריך תהליך שונה לחלוטין ומבטיח תוצאה מדוייקת, ייחודית, מרשימה ושונה לחלוטין מבחירת מטבח קיים מתוך קטלוג המציג קולקציה של מטבחים ומחייב את הלקוח לקוות שהמטבח אותו הוא בחר יתאים לחלל המטבח בביתו. בהצלחה בבחירה!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *